• 02176211564
  • 09013772371
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تاثیر رطوبت در جک پارکینگ و دربهای اتوماتیک

رطوبت به خودی خود مشکلی در عملکرد درب های اتوماتیک ندارد ولی آنچه باعث می شود در گذر زمان مشکل پدید آید صرفا خوردگی و اکسید آهن است که از آن به زنگ زدگی قطعات فلزی تعبیر می شود.
هر چه درصد رطوبت و بارندگی بیشتر باشد این مهم بیشتر مشهود است و تنها با استفاده از جنس های مقاوم به خوردگی است که می توان از این مقوله به سلامت گذر کرد.
در خصوص جک پارکینگ استفاده از کلاف های خارجی مقاوم به خوردگی مانند استیل نگیر گرید 304 و قطعات داخلی آبکاری شده و گریس کاری مناسب و اصولی قطعات و بسته بودن فضای داخلی قطعات به گونه ای که از IP بالا برخوردار باشد می تواند مقاومت محصول در برابر رطوبت بالای هوا را بالا برد.

استفاده از رنگ های الکترو استاتیک out door مقاوم به اشعه uv آفتاب نیز مقاومت سطحی خوبی برای قطعات آلومینیوم آلیاژی فراهم می کند

باید یاد آور شد که کم کردن هزینه های تولیدی در این راستا ابتدا قیمت را رقابتی خواهد کرد ولی در بلند مدت هرگز منجر به رضایت مشتری از استفاده ی محصول نخواهد شد.

در مورد سایر درب های اتوماتیک نیزاستفاده از آلومینیوم خالص و ورق های گالوانیزه منطبق با استانداردهای مطرح تاثیر رطوبت در عملکرد درب مورد نظر را کاهش می دهد.

در مناطقی که علاوه بر رطوبت بالا، گرد و غبار و باد و طوفان نیز وجود دارد باید الزاما محصولی مقاوم و با کیفیت خریداری نمود و الزاما بهای لازم در این خصوص را پرداخت.

بسیاری از جک های پارکینگ ایرانی به دلیل باقی ماندن در کورس رقابت صرفا از لوله های آهنی و آبکاری کرم نیکل جهت جایگزینی لوله استیل استفاده می کنند که منجر به زنگ زدن جک و شکایت مشتری خواهد شد.

بهترین روش جهت مقابله با آفت زنگ زدگی و رطوبت در درب های اتوماتیک و پارکینگ رعایت اصولی حرفه ای ساخت و نصب محصول می باشد.
انتخاب بلبرینگ در جک پارکینگ

© دی 97 کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد واکرا محفوظ می باشد . | طراحی، توسعه و توسط OFOGHIT